ANA SAYFA
ÜRÜNLER
REFERANSLAR
İLETİŞİM BİLGİLERİ
KÖMÜR KALORİFER KAZANI - KOMUR KALORİFERLER
tel: 0 (432) 223 57 00
faks: 0 (432) 215 27 15
gsm: 0 (542) 603 96 90
gsm: 0(505) 247 47 47
STOKER SİSTEMLERİ
Stokerler ;
Katı Yakıtları (fındık kömür, fındık kabuğu, prina, pellet, vb...) otomatik yükleyip yakabilen bir cihazdır. Isı üreten cihazların tamamına yakınına uygulanabilir.çok hassas ayarlanabilen dijital ekranlı kumanda panosu sayesinde kontrolü oldukça basittir. kömür yakan bazı sistemlerde yüzde 40 a yakın yakıt tasarruf sağlanabilir.

döküm potalı stoker
KALORİFER KAZANLARI
Stokerli kat kaloriferi kazanı
stokerli,otomatik yüklemeli katı yakıt kat kaloriferi kazanı.fındık kömür,pelet,prina ve fındık kabuğu yakacak şekilde dizayn edilmiştir.

Stokerli kalorifer kazanı

 

BESSAN Stokerli Komurlü kalorifer Kazanları mız. fındık kömür,pelet,prina ve fındık kabuğu yakacak şekilde dizayn edilmiştir.
imal ettiğimiz komur kazanı müstakil evler konutlar, villalar, apartman daireleri, işyerleri ve ofisler için tasarlanmıştır
BESSAN Katı Yakıt  kazan ları nın iç tasarımı,Komurlü kaloriferlerin  İmalatı nda kullanılan ısıya dayanıklı ve aynı zamanda siyah saçlara oranla ısı iletkenlik katsayısı daha yüksek olan helezonlu Komurlu Kazan lar için özel üretilen kazan sacı ve de Çok hassas çalışan dijital kumanda paneli sayesinde yüksek verimliliğe sahiptir. yakıtı alttan beslemesi atık madde miktarını ve yanmamış gaz oranını azalttığından yakıt tasarrufu nu maksimum seviyeye çıkarır.
Komur Kazan kapasinesine göre değişen Katı Yakıt deposu yaklaşık üç gün yetecek kapasitede tasarlanmıştır.
Stokerli Kalorifer Kazanı yanma potasının tasarımı curuf yapmayı engelleyecek şekilde tasarlandığından; ayrıca curuf kırma ve otomatik karıştırma mekanizmalarına ve elle karıştırıp curuf çıkarmaya ihtiyaç yoktur.
Geniş hacimli küllük bölümü ihtiyaç halinde 3 günlük kül depolayabilir.bu oran yakıttaki kül oranına göre artabilir.( kaliteli ithal kömürler küllüğü 10 günde zor doldurur)


BESSAN Stokerli kalorifer kazanları nın Kontrolu dijital göstergeli elektronik kumanda paneli ile yapılmaktadır. çok hassas ayarlanabilen bu cihazlar Stokerli Kazanlarında tam bir konfor ve yakıt tasarrufu sağlamaktadır. ısı kontrolu,yakıt besleme ve bekleme zamanları, sirkülasyon pompasının hangi ısı aralığında çalışacağı bu cihazlar üzerinden yapılmaktadır. Stokerli Kazan Kumanda kartının bilgi ekranında algılanan sıcaklıklar rakamsal olarak gösterilmektedir. Emniyet tedbiri olarak kumanda kartı anormal sıcaklık uyarısı,redüktör sıkışma uyarısı, ısı algılayıcı sensör arıza uyarısı gibi ikazları verebilmektedir.
BESAN ISI MAKİNE SAN. LTD. ŞTİ. yeni sanayi sitesi D-1 blok no 10 VAN www.stokerci.com